A když přijde řada na způsob dopravy, ve většině případů jasně vede autobusová doprava pro školy v přírodě. Právě tu vám s garancí nízkých cen, moderních a komfortních autobusů a spolehlivých řidičů nabízíme na stránkách autobusová doprava Praha.

Autobusová doprava pro školy – vše na jednom místě


Plánujete zpestřit své třídě školní rok? Chcete podniknout zajímavou cestu na vybraná místa, ale když přijde slovo na dopravu, začnete cítit nejistotu? Máte negativní zkušenost s některým dopravcem? Na webu autobusová doprava Praha vám vyjdeme vstříc a ještě zajistíme nadstandardní služby!


U nás máte jistotu profesionality. Působíme od roku 1993, přepravili jsme přes 300 000 cestujících a máme zkušenosti jak s dopravou v tuzemsku, tak do dalších zemí. Spolupracujeme s CK, organizujeme dopravu po celé Evropě a důsledně dbáme na kvalitu.


K dispozici budete mít moderní a prostorné autobusy, ve kterých je cesta pohodlná a příjemně utíká. Samozřejmostí jsou zkušení a proškolení řidiči. Momentální pozici autobusu je možné kontrolovat přes GPS – nic tak nenaruší váš výlet.


Navštivte nás a objednete si profesionální přepravu autobusem. Získáte jistotu spolehlivého partnera pro cesty. Jako škola a nevýdělečná instituce máte automatickou slevu!