Zabýváme se zdravou a čístou přírodou už poměrně dlouho, což znamená vysokou kvalitu služeb a poradenství pro Vás. Dovolte nám představit alespoň zlomek toho s čím jsme schopni Vám pomoci.



První na řadě jsou určitě zahradní jezírka, která, jak nám dáte jistě za pravdu, jsou velmi oblíbená. My Vám poradíme nejen se stavbou, ale především s údržbou. Takže máte možnost nákupu opravdu velkého množství produktů pro Vaše zahradní jezírka, tak aby měl každý možnost vybrat si, co bude nejvíce vyhovovat právě tomu Vašemu jezírku.



Pokud se řadíte mezi ty, kteří musí pečovat o žumpy a septiky, tak i pro Vás máme spoustu řešení, aby to opět vyhovovalo různorodým požadavkům našich klientů.



Pro ty z Vás, kteří provozujete vlastní čističku odpadní vod, ať už doma, či na chatě nebo chalupě, máme také velmi pozitivní zprávu. Čistírny odpadních vod jsou totiž jedna z našich velkým předností.



V dnešní době se velmi často stává, že jsou lidé alergičtí, či velmi citlivý vůči pracím a mycím prostředkům. Ani Vy už nemusíte zoufat. Kategorie Eko drogerie je pro Vás jako dělaná. Naleznete zde vše, co potřebujete pro Váš spokojený život v čistotě.



A na závěr jsme si pro Vás nechali převratnou novinku! Bio Repel Vás zbaví plísní na stěnách čistě přírodní cestou! Bio Repel odstraňuje plísně nejen z omítek, ale také ze zdí pod omítkou.



To byl ale jen malý výčet toho s čím Vám pomůžeme. Více se dozvíte na www.bakterie-enzymy.cz.