Masáž Lomi-Lomi je jedna z nejzajímavějších masáží, která organizmus oživí pomocí lehké a zároveň strhující techniky. Během masáže Lomi-Lomi se střídají plynulé, měkké i hluboké techniky nejen dlaněmi, ale i předloktím a lokty s využitím váhy a těžiště těla, díky nimž dochází k intenzivnímu přenosu tepla a energie. Tyto dotyky jsou velmi intenzivní a příjemné.


Působení havajské masáže Lomi-Lomi je „jako vítr na ostrově Molokai, který jemně vane nad zemí a hladí nás svými něžnými doteky, setrvává svýma rukama, které tak dávají našemu nitru klid a útěchu a naší duši darují pokoj a mír.“  - Nona Beamer. Rytmus masáže střídá dlouhé a krátké tahy, pevnější a jemné doteky, rychlé a pomalé pohyby a připomíná mořské vlny.


Účinky masáže Lomi-Lomi:


    uvolňuje a odstraňuje napětí ve svalech a kloubech


    protahuje šlachy a klouby


    zvyšuje schopnost pohybu


    uvolňuje blokády na páteři a v oblasti beder, což zároveň vede k následnému zlepšení držení těla


    zmírňuje a odstraňuje fyzickou i psychickou únavu


    má pozitivní účinky na prokrvení celého organizmu


    zlepšuje imunologický systém a neurologické problémy, detoxikuje organizmus


    stimuluje lymfatický systém


    umocňuje pocit klidu a pohody


    odstraňuje nesoustředěnost


    obnovuje harmonii těla a duše, navozuje hlubokou relaxaci


Masáž Lomi-Lomi dává jedinečnou možnost, otevřít všechny své smysly a soustředit se na sebe a svou relaxaci pomocí hlubokého uvolnění. Dochází k harmonizaci fyzických a psychických procesů, odbourání stresu a nabití pozitivní energií, aktivuje se výměna látek v těle. Bezstarostnost a zároveň vyrovnanost v duchu Aloha, které pro nás Havajské ostrovy činí tak přitažlivé, se rozvibrují v této masáži. Masáž Lomi-Lomi přináší pocit, jako kdyby bylo celé tělo rozloženo na jednotlivé částečky, a následně pak bylo naolejované opět sestaveno dohromady.


Možnost vyzkoušet blahodárné účinky masáže Lomi-Lomi nabízí Lázeňský hotel Pyramida ve Františkových Lázních. Hotel Pyramida ve Františkových Lázních nabízí další druhy masáží i řadu dalších různých léčebných lázeňských i wellness procedur.