Dvojitá brada! Jak se zbavit podbradku


 
photo credit: www.thehospitalgroup.org


 Jak se vyhnout podbradek? Podbradku, trojité brady jak je odstranit?  Zbavte se podbradku, než bude příliš pozdě. Je to snadné a jednoduché, je to zdarma, a bez nutné operace.


Sbohem podbradku!


 

Mít krásné tělo zevnitř i zvenku, je opravdu skvělé.  Miluješ jak požehnal jste pro hledání nádherné.  Usmála se na svou tvář v zrcadle a při pohledu na každodenní perfektní postavu. Ale dříve nebo později, může dojít přijde ten den, kdy si všimnete, něco nového, co se vám nelíbí vůbec.  Stejně jako zíral na svou tvář, když náhle uvidíte další bradu pod vaším hlavním bradu a dostane tak zřejmé každý den. ! Potvrzeno, můj Bože, já mám dvojitou bradu!  Jste zcvokla ... jak se zbavit podbradku?


 Starosti nic víc, než je to ještě horší.  Můžete se zbavit s dvojitou bradu bez chirurgického zákroku.  Ano, aniž by museli trávit tisíc dolarů pro nejnovější kosmetické chirurgie.  Rozlučte se s vaší podbradku tím, že cvičí přírodní způsoby, jak se ho zbavit. Ale dříve, než se dostanete přímo na jakoukoliv akci, to je důležité, abyste pochopili, co je podbradku a co způsobuje dvojité brady.


 

Co je dvojitá brada?Když tuk hromadí pod čelist mastné fold je tvořen pod bradou. Tento stav se nazývá dvojité brady.


 


 Co způsobuje podbradek?


   • Dědičnost - to může být zděděná po matce nebo otci, nebo někdo geneticky příbuzný vás.  • Stárnutí - jak jste věku, kůži, obzvláště kolem brady a krku ztrácí elasticitu a tím způsobí, že se prohýbat dolů.  • Síla a gravitace - pokud jste zvyklí na špatné držení těla, kůže pod čelist může vyvinout podbradku. Gravity má příliš malý vliv na to.  • Nadváha - dvojité brady jsou docela obyčejný s obézních nebo lidí s nadváhou. This is self explanatory. To je samozřejmý.  • Kostra - můžete být náchylný k dvojitý-bradu kvůli tvaru vašeho krku a čelisti. Rounded frame of the face are inclined to double chin. Zaoblený rám obličeje mají sklon k dvojité bradě.


 


Zbavvení podbradku bez chirurgie


 


Tyto tipy jsou jako volný pojednává o necklift a facelift, protože jsou zdarma a nejlepší ze všech, bezbolestné. Pokud ovšem dáváte přednost podbradku kosmetické chirurgii nebo liposukci podbradku.


   • Toto je nejvíce doporučovaným způsobem, aby se zabránilo dvojité brady. Chcete-li to provést, otevřete ústa, vytáhnout si spodní ret přes dolní zuby, a pak práci si čelist nahoru a dolů, jako kdyby jste se snažili něco kopeček s dolní čelistí.  To se může zdát hloupé, ale má divný působivý výsledek po tom, že v každodenním životě.  • Regulovat příjem kalorií. Vysoká kalorií v potravinách urychlí stárnutí. Musíte se dívat na to, co jíte. Více tuky rovnající se více poklesům. Každopádně, pokud jste opravdu jedí hodně a cítím se tak slabý, aniž by splnili své stravovací návyky, ujistěte se, budete pravidelně cvičit, aby zůstali v dobré kondici a zdravé. Běh, cyklistika, horolezectví schodiště, a nákupy jsou dobré způsoby, jak se potit. Kdo říká, že musíte fitness instruktory, jak zůstat fit.  • Praxe správné držení těla.  Posaďte se rovně, nebo postavit rovně a aby se vaše čelisti mírně vyčnívala může udržet pleť těsný a vyhnout se povislá. Je to tak důležité, aby příliš pěkné držení těla při spánku.  A pamatujte spát alespoň 8 hodin.  • Žvýkačka pomáhá.  Svaly v obličeji zodpovědný za udržení svého čelist pevně jsou stejné svaly, které budete používat ke žvýkání a dělat výrazy obličeje-žvýkačky a dělat výrazy obličeje vám pomůže udržet čelist.