Kokosová voda je přírodním izotonickým nápojem se stejnou úrovní elektrolytické rovnováhy jako lidská krev. Kokosová voda je jediná přírodní tekutina, která svým složením odpovídá krevní plazmě (v minulosti v době válek se dokonce používala při transfuzích a při ředění krve). „Kokosová voda je tekutinou života.“


Kokosová voda je čirá tekutina, která se získává z mladých ještě zelených nezralých kokosových ořechů. Kokosová voda je uvnitř kokosového ořechu zcela sterilní a díky moderním technologiím zpracování je jako čerstvý nápoj bez jakýchkoliv přísad a konzervantů dodávána konečným zákazníkům v moderních obalech jako čerstvý nápoj se záruční dobou 24 měsíců.


Kokosová voda je ideální hydratační nápoj nejen pro sportovce a těžce pracující, obsahuje velké množství draslíku a vyvážené množství sodíku, hořčíku a vápníku, neobsahuje žádný tuk a cholesterol a obsahuje minimum cukru, napomáhá rychlejšímu spalování tuků a tak podporuje hubnutí.


Kokosová voda je ideální zdravý přírodní nápoj pro sportovce, těžce pracující, děti a těhotné ženy i pro  všechny, kteří se snaží žít zdravě.


O blahodárných účincích kokosové vody a kokosu se můžete dočíst také na stránkách společnosti de Wolf Group s.r.o. z Chebu, která je přímým dovozcem nejen kokosové vody, ale i řady dalších kokosových produktů.