Jaro nám klepe na dveře a s ním také přichází lepší nálada a chuť změnit image.  Po zimě odhodíte teplé oblečení, vezmete si šaty či sukni, a proč k tomu hned nepřibalit změnu účesu? Zkuste rozzářit svůj všední den účesy pro krátké vlasy, jsou vhodné pro různé typy obličejů, ale především pro ženy s oválným obličejem.


Určitě víte, že ne všechny typy obličejů se hodí pro krátké vlasy, nejvíce se doporučují pro oválné obličeje, kde vyniknou výrazné oči a dokonalá pleť. Musíte však použít výrazné líčení a kvalitní řasenku, pak teprve dostane účes ten správný šmrnc.


Nejlépe jsou na tom, ženy s oválným obličejem, pro ně jsou účesy pro polodlouhé vlasy jako stvořené. Musíte si však dát pozor na jejich každodenní úpravu a péči, používat správné přípravky a nenechat odbarvené kořínky. Zvláště dejte pozor na třepení konečků vlasů, dejte je do rukou odborníkům, ti si budou vždy vědět rady.


Zkuste se podívat do galerie účesů na ucesyprokratkevlasy.cz, najdete tam mnoho inspirací pro různé společenské příležitosti, od koncertů až po plesy. Tento účes z Vás udělá krásku večera, budete za princeznu a všichni Vás budou obdivovat. Vždy si zajděte za odborníky a využijte jejich odborných rad.


Stanete se princeznou večera a všichni Vás budou obdivovat. Společenské účesy pro krátké vlasy jsou určeny pro všechny ženy, které chtějí změnit svůj zevnějšek a vypadat úžasně před svým okolím.