Předvánoční shon, nepříjemné sychravé počasí, neustálá tma, stres, období chřipky a nachlazení,  to vše je pro člověka obrovskou zátěží. Konec roku je obdobím, kdy většina lidí již potřebuje znovu „dobít baterky“.


Ideálním prostředí pro relaxaci jsou wellness pobyty v příjemném prostředí pěkného hotelu. Jedním z hotelů nabízejících bohatý balíček služeb při vánočním pobytu je Lázeňský hotel Pyramida ve Františkových Lázních. Týdenní vánoční pobyt v tomto hotelu mimo běžné welness procedury nabízí netradiční prožití vánočního večera včetně kulturního programu ve sváteční dny i dárků pro každého hosta.


Wellness znamená zdravý životní styl, psychickou i fyzickou relaxaci a regeneraci. Období vánočních svátků, příjemné prostředí moderního hotelu a klidná atmosféra lázeňského města to vše doplněno o příjemné procedury každého člověka zregeneruje jak po fyzické, tak i psychické stránce. Po vánočním pobytu v Lázeňském hotelu Pyramida ve Františkových Lázních i vy vykročíte do nového roku plni energie a optimismu.